Neden AthletIc House Academy

Herkes için doğru ve etkili şekilde aktif olmayı destekleyen, bilim ile uygulamayı kaynaştırabilen profesyoneller yetiştiriyoruz.

Dünyanın en prestijli sertifikalarını veriyoruz  

NASM, WBFF, AllPro Performans gibi sektörün en saygın uluslararası kurumlarının Türkiye’deki eğitim sağlayıcılarıyız.

Europe Active üyesiyiz

Sertifika eğitimlerimizi katılımcıların Avrupa Birliği standartlarına göre tanımlanan mesleki beceri ve bilgi seviyelerini karşılayacak şekilde düzenliyoruz. Seviyelerini performans değerlendirmeleri sonucunda belgelendiriyoruz.

Ayrıca; Türkiye Egzersiz Profesyonelleri Kayıt Sistemi olan Treps’e kayıt olmanın ayrıcalığını sağlıyoruz.

A’dan Z’ye tüm seviyeleri kapsıyoruz

Egzersizi hayatının değişmez bir parçası haline getirenlere, uygun programlarla kendilerini geliştirme imkanı sağlıyoruz. Yeni bir kariyerin kapılarını aralıyoruz. Fitness sektöründe çalışmayı seçenlere ise, en temel sertifikalardan ileri düzey uzmanlıklara dek farklı zorluk seviyelerinde programlar sunuyoruz.

Federasyon onaylı

Tüm eğitimlerimiz Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu tarafından kredilendiriliyor. Ayrıca; Kuvvet Kondisyon Koçluğu eğitimlerimiz SPKD onaylı.

Kariyeriniz için farklı seçenekler öneriyoruz

Bireysel tercihlerinizi ve hedeflerinizi dikkate alıyoruz. Hedefinize en etkili şekilde ulaşabilmeniz için gelişiminizi ve kariyerinizi planlıyoruz. Eğitimler sonunda staj ve iş olanakları sağlıyoruz.