AFAA

1983 yılından beri Grup Fitness Sertifikasyonu ile tüm dünyanın tanıdığı AFAA, yeni adı ile Athletics and Fitness Association of America, NASM® ile aynı çatıda buluştu. Athletic House Academy’de  AFAA Grup Fitness Eğitmenliği belgesi alan eğitmenler, AFAA ve NASM bilgi birikimi ile Athletic House Master Trainer’larının deneyimlerinden aynı anda faydalanabilecekler. En güncel AFAA-GFI eğitim manuellerini ve AFAA orjinal sertifikasyon sınavını Türkçe olarak alabilmeniz için Athletic House Academy Türkiye’de tek yetkili eğitim sağlayıcısıdır.

NASM

Athletic House'un NASM ile işbirliği sayesinde, Athletic House Academy'e gelen eğitmenler, ABD'nin en tanınmış ve en çok aranan sertifikalarına sahip oluyorlar. Katılımcılar, NASM'in kendi orijinal eğitim kaynakları ve sınavını Türkçe alabilirler. Adaylar, sadece sınav satın alabilecekleri gibi, hazırlık kurslarına devam ederek sınav başarılarını arttırabilirler. Sınavlarda başarılı olanlar NASM tarafından düzenlenen CPT; PES; CES; ve FNS sertifikalarına sahip oluyorlar.

EuropeActive/ereps

Athletic House Academy eğitim ve sınavları, Avrupa Birliği'nde saygın sektörel derneklerin en başta geleni olan EuropeActive tarafından kalite standartlarına uygunlukları açısından değerlendiriliyor.

Athletic House Academy'de verilen sertifikalardan birini almak demek, Avrupa Birliği içerisindeki herhangi bir yerde bu mesleğin profesyoneli olduğunu ispat etmek demektir. Bu belgelere sahip kişiler, AB ülkelerinde bu konuda iş bulma ve yasal koşullara uygun şekilde çalışma imkanına sahip olurlar.

WBFF – World Beauty Fitness & Fashion INC

WBFF onaylı eğitim kurumlarından belge alan eğitmenler, bu yarışmalara sporcu yetiştirebiliyorlar. Athletic House Academy eğitimlerinde başarılı olan katılımcılar WBFF sertifikasına sahip oluyorlar.

ALL-PRO-PERFORMANCE

Athletic House Academy'de Kuvvet ve Kondisyon Koçluğu atölyelerine katılanlar All-Pro Performance tarafından düzenlenen uluslararası bir belgeye sahip oluyorlar.

SPKD – Sportif Performans Kondisyonerleri Derneği
  


Athletic House Academy, SPKD'nin kapsamında eğitim düzenleyen, ve bu derneğin onayladığı Sportif Performans Koçluğu Sertifikasını veren tek kurum!

Türk Moleküler Tıp Derneği

Tıp ve egzersiz arasında alanlararası bilimsel çalışmalar, toplum sağlığına yönelik etkin ve yenilikçi yöntemler konularında hizmet veren dernek, Athletic House Academy ile ortak çalışmalar yürütüyor.

Spor Endüstrisi Derneği

Athletic House Academy, Spor Endüstrisi Derneği ile ortak vizyonları ve hedefleri çerçevesinde, eğitmenlerini AB standartlarında hazırlıyor. Athletic House Academy'den eğitim alanlar, Avrupa standartlarında eğitmenlik belgesine sahip olduktan sonra, Treps yani; Turkish Registry for Fitness Professionals sistemine kayıtlı oluyorlar.