Kurumsal Eğitim Çözümleri

Anlaşmalı kurumların eğitmenlerini dünyanın en çok aranan sertifikaları arasında olan NASM ve AFAA Sertifikalarına sahip olmaları için destekliyoruz. Güncel Anlaşmalarımız için bilgi alın.

Medikal Fitness Workshop

Tüm seviyelerde eğitmenlerin Medikal Fitness uygulamalarının kapsamı ve bu alanda uluslararası sertifikasyon süreci ile bilgi alabilecekleri bir programdır. Bu workshopa katılım, Medikal Fitness Sertifikasyon Programına devam etmek isteyenler için ön koşuldur.

İşe Alımda Kolaylık Sağlıyoruz

Türkiye'nin önde gelen kulüpleri ile çözüm ortaklığı anlaşması, öğrencilerimizin eğitim ve belgeleri işe alım sürecinde kolaylık sağlıyor.
MAC, MACFit ve Sports International kulüplerine iş başvurularında Fitness Eğitmenliği belgeli eğitmenlerimizin mülakat garantisi vardır.
NASM Personal Trainer sertifikalı eğitmenlerimiz MAC Akademi muafiyet sınavı garantisine sahipler. Mülakatları ve sınavları olumlu geçen eğitmenler bir haftalık kısa akademi eğitimine katılarak çalışmaya başlayabilecekler.

Sportif Performans Koçluğu

Personal Trainer olarak çalışma alanınız profesyonel veya amatör sporculara kondisyon gelişimi konusunda programlama ve eğitim vermesini gerektiriyorsa yılda bir kere açılan ve çok çabuk dolan bu eğitim için hemen bizi arayın.

Uluslararası Egzersiz Liderliği ve Fitness Eğitmenliği-ANKARA

Athletic House Academy Temel Sertifikasyon Eğitimleri artık size daha yakın.

Uluslararası Egzersiz Liderliği ve Fitness Eğitmenliği Sertifikasyon-İZMİR

Athletic House Academy Temel Sertifikasyonları artık size daha yakın.

Uluslararası NASM Düzeltici Egzersiz Uzmanı (CES)

Uluslararası NASM Personal Trainer Sertifika Programı

AFAA Grup Fitness Sertifikasyon Egitimi

Fitness dersleri içerisinde en yüksek ilgi ve katılım düzeyi Grup Fitness derslerine olmuştur. Güncellenmiş AFAA® Group Fitness Eğitimi size uluslararası bir grup fitness eğitmeni olmanız için aradığınız tanınırlığı kazandırıyoruz.