NASM Personal Trainer Eğitimi Eylül-Aralık Dönemi

Personal Trainer Sertifikasyon programında, kişiye özel egzersiz çalışmalarını programlayabilecek ve uygulayabilecek üst düzey bilgi ve becerilere sahibi olmanızı hedefliyoruz.

Üst düzey bilgi ve becerinin kısa sürede gelişmeyeceğini bildiğimiz için size ihtiyaç duyduğunuz kadar destek olacak bir eğitim modeli oluşturduk!

NASM'nin Essentials of Personal Fitness Training'in 7. serisi, fitness uzmanlarını insan potansiyelini ve performansını optimize etmek için gerekli becerilerle donatmak için tasarlanmış en güncel kanıtlar, stratejiler ve antrenman teknikleriyle güncellendi. NASM Optimum Performance Training ® (OPT ™) modeli, bu sürecin bel kemiğidir: müşterilerinizin sağlık, wellness ve fitness hedeflerine ulaşma yeteneklerini geliştiren özelleştirilmiş egzersiz programları tasarlamaya yönelik basit ve anlaşılır bir yaklaşımdır. OPT ile herhangi bir müşteriyi herhangi bir hedefe doğru başarılı bir şekilde antrene edebilirsiniz. Kanıtlanmış ve uygulanması kolaydır.

Kimler katılabilir?

Fitness tesislerinde eğitmenliğe adım atmış,

  • Sağlık için Egzersiz uygulamalarında veya Atletik Performans alanında uzmanlaşmak ve usta bir eğitimci olmayı hedefleyen;
  • EREPS Level 3 Fitness eğitmenliği sertifikası veya diğer bir kurumun Personal Trainer düzeyinde belge almış olan,
  • Fitness merkezlerinde özel ders (personal training) hizmeti vermek isteyen;
  • Kişiye özel entegre antrenman programlaması için NASM OPT Modeli'ni öğrenmek ve kullanmak isteyenler;

Eğitim Süreci:

Yüz yüze teorik sunumlar ve tekrar izleme imkanı, uygulamalı eğitimler,750 sayfa NASM CPT Eğitim Manueli ile ve referans kitaplarla desteklenmektedir. Öğrencilerin bu süreçte her hafta deneme testleri ve eğitim sonunda bitirme ödevi tamamlaması ve eğitimin en az %80’ine katılması beklenir.

Eğitim Tarihleri:

Toplamda 3 ay süren eğitim Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri 14:00-17:30 arasında gerçekleşiyor. Eğitim içerisinde, iki tam gün uygulama eğitimi, 1 gün uygulamalı sınav, 1 gün Nişantaşı Üniversitesi Online Sınav Merkezimize teorik sınav için ayrılmıştır.

Sertifika:

Eğitim sürecini başarıyla tamamlayan ve sınavlarda NASM OPT Modeli ve eğitmenlik becerileri hakkında gereken teorik bilgi ve uygulama becerilerini göstererek %70 üzerinde not alan katılımcılar sertifika alabilir.NASM CPT Sertifikası, AHA-PT Sertifikası, Avrupa'nın Mesleki Yetkinlikler Standartlarında4. Seviye Personal Trainerolarak Europe Active tarafından onaylı uluslarası sertifikadır EREPS sistemine üyelik hakkı sağlar.

Özel Burslar:

Anlaşmalı fitness tesislerinin (Spor İstanbul, MACFit, Mars Athletic Club, Sports International ve H&B Fitness) eğitmenlerine %35 indirimli kayıt avantajı sağlanmaktadır. 

***Nakit ödemelerde indirim ve özel burslu kayıt için lütfen kayıt olmadan önce 0532 111 48 58 numaralı telefondan bizi arayın.

 

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde çalışma olasılığı

Dünyanın en prestijli fitness sertifikasyonu olan National Academy of Sports Medicine'ın yetkili eğitim sağlayıcısıyız. NASM Personal Trainer ve Atletik Performans Koçluğu Sertifikaları ile dünyanın en seçkin eğitmenleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

circle-white
Çıkış Noktamız

Daha sağlıklı bir toplum ve yaşam boyu spor için, bilimi uygulamaya aktarabilen fitness profesyonelleri yetiştiriyoruz.

circle-white
Deneyimli Kadromuz

Bilimsel çalışmalarımızı ve performans gelişimi konusundaki deneyimlerimizi sizlere aktarmak için bir araya geldik.

circle-white
Kariyer Gelişimi Koçluğu

Fitness sektöründe mesleki hedeflerinize giden yolda kişiye özel eğitim ve deneyim ihtiyaçlarınıza göre bir planlama ile her adımda size destek oluyoruz.

circle-white
İşe Girme Desteği

Türkiye'nin önde gelen fitness tesisleri ile yaptığımız anlaşmalar ile fitness eğitmeni olarak işe girişlerinizde öncelikli olmanızı sağlıyoruz.

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde çalışma olasılığı

Dünya'da 100'ün üzerindeki ülkede tanınan, bugüne kadar 1.400.000 sertifika sağlamış olan NASM ailesine katılarak siz de kendi değerinizi gösterin!