HALİM ÖZ

0 Ders

HALİM ÖZ Kimdir?

Eğitim Direktörü

NASM Master Trainer, CPT, PES, CES, EREPS Level-6

Performans Uzmanı

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezuniyeti sonrası eğitimi İstanbul Gelişim Üniversitesi Hareket ve Antrenman Bilimleri Yüksek Lisansını tamamladı. Bu süreçte akademik alanda eğitimi devam ederken önce Türkiye’nin fitness ve sportif performans alanında en iyi eğitim sağlayıcısı Athletic House Academy eğitimlerini tamamladı. Daha sonra Dünyanın en iyi eğitim kurumlarından olan National Academy of Sports Medicine’dan Certified Personal Trainer, Corrective Exercise Specialist, Performance Enhanchment Spacialis eğitimlerini tamamlayarak Master Trainer sürecine dahil oldu. Amerika’da Master Trainer eğitimini tamamlayarak sınavını başarıyla geçti ve dünyadaki 2. Türk NASM MASTER TRAINER ünvanını aldı.

Türkiye’de futbol, basketbol, hentbol, güreş, yüzme ve tenis gibi branşlardaki profesyonel sporculara sportif performans danışmanlığı yapmaktadır. Avrupa’nın en büyük spor tesisi olan Soul Entertainment Group’ta Fitness Manager olarak görev aldı. Halen Athletic House Academy’de Eğitim Direktörlüğü görevini ve House Fit Clinic Göktürk ve Zorlu Center şubelerinin işletme görevlerini yürütmektedir.

Verdiği Kurslar

Verdiği Kurslar

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde çalışma olasılığı

Dünyanın en prestijli fitness sertifikasyonu olan National Academy of Sports Medicine'ın yetkili eğitim sağlayıcısıyız. NASM Personal Trainer ve Atletik Performans Koçluğu Sertifikaları ile dünyanın en seçkin eğitmenleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

circle-white
Çıkış Noktamız

Daha sağlıklı bir toplum ve yaşam boyu spor için, bilimi uygulamaya aktarabilen fitness profesyonelleri yetiştiriyoruz.

circle-white
Deneyimli Kadromuz

Bilimsel çalışmalarımızı ve performans gelişimi konusundaki deneyimlerimizi sizlere aktarmak için bir araya geldik.

circle-white
Kariyer Gelişimi Koçluğu

Fitness sektöründe mesleki hedeflerinize giden yolda kişiye özel eğitim ve deneyim ihtiyaçlarınıza göre bir planlama ile her adımda size destek oluyoruz.

circle-white
İşe Girme Desteği

Türkiye'nin önde gelen fitness tesisleri ile yaptığımız anlaşmalar ile fitness eğitmeni olarak işe girişlerinizde öncelikli olmanızı sağlıyoruz.

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde çalışma olasılığı

Dünya'da 100'ün üzerindeki ülkede tanınan, bugüne kadar 1.400.000 sertifika sağlamış olan NASM ailesine katılarak siz de kendi değerinizi gösterin!