Sıkça Sorulan Sorular

Her türlü kurs ve eğitim ile ilgili sıkça sorulan soruları listelemeye çalıştık. Ancak aklınıza takılan ve burada bulamadığınız her türlü sorunuz için lütfen iletişim formu ve telefonlarımız üzerinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Yıl boyunca haftanın 7 günü İletişime geçebileceğiniz bir yapıda olan ve güçlü akademisyen kadrosu ile hem eğitim konusunda hemde devamlılık konusunda güvenilir bir eğitim platformudur?

Tüm kredi kartları ile güvenli sistemimiz sayesinde ödemenizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kredi kartınızın taksit yapma özelliği varsa taksit yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına taksit yapılmaktadır.

Eğitimleri bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz. İnternet bağlantısı olan heryerden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Evet izleyebilirsiniz. Almış olduğunuz eğitimlerin tekrarlarını dilediğiniz zaman tekrardan izleyebilirsiniz. Bu izleme süresi o eğitim yılının sonuna kadar geçerlidir. Sınav sonrasında videolara erişiminiz otomatik olarak kapanacaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Dünyanın En Prestijli Sertifikalarını Sağlıyoruz

Dünyanın en prestijli fitness sertifikasyonu olan National Academy of Sports Medicine'ın yetkili eğitim sağlayıcısıyız. NASM Personal Trainer ve Atletik Performans Koçluğu Sertifikaları ile dünyanın en seçkin eğitmenleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

Çıkış Noktamız

Daha sağlıklı bir toplum ve yaşam boyu spor için, bilimi uygulamaya aktarabilen fitness profesyonelleri yetiştiriyoruz.

Deneyimli Kadromuz

Bilimsel çalışmalarımızı ve performans gelişimi konusundaki deneyimlerimizi sizlere aktarmak için bir araya geldik.

Kariyer Gelişimi Koçluğu

Fitness sektöründe mesleki hedeflerinize giden yolda kişiye özel eğitim ve deneyim ihtiyaçlarınıza göre bir planlama ile her adımda size destek oluyoruz.

İşe Girme Desteği

Türkiye'nin önde gelen fitness tesisleri ile yaptığımız anlaşmalar ile fitness eğitmeni olarak işe girişlerinizde öncelikli olmanızı sağlıyoruz.

Dünyanın birçok ülkesinde çalışma olasılığı

Dünya'da 100'ün üzerindeki ülkede tanınan, bugüne kadar 1.400.000 sertifika sağlamış olan NASM ailesine katılarak siz de kendi değerinizi gösterin!