AFAA Group Fitness Instructor

Fitness Eğitmenlerinin çalıştıkları fitness kulübü ve sağlık merkezlerinde çeşitli grup fitness derslerini verebilmeleri beklenir. AFAA GFI,  4 ve üzeri kişi ile kuvvet, esneklik, kardiyo respiratuvar dayanıklılık ve güç gelişimine yönelik etkili ders tasarımı yapabilmeniz ve herkes için güvenli ders ortamı yaratabilmeniz için size gerekli altyapıyı sağlamak üzere hazırlanmıştır. 

Temel fitness sertifikasyonu sahibi eğitmenler, grup fitness eğitmenliği sertifikasyonu sayesinde şu kazanımları elde ederler:

  1. Çok sayıda kişi için bir veya daha fazla fitness bileşenini geliştirmeye yönelik etkili ders programlaması yapmayı öğrenin,
  2. Dersinize gelen farklı fitness ve beceri düzeyine sahip katılımcılara aynı anda etkili ve güvenli birer antrenman sunmak için gerekli becerileri kazanın
  3. Temel grup fitness ders modaliteleri için (indoor cycle,HIIT, bootcamp, yoga gibi) müzik kullanımı, ders akışı, güvenlik unsurlarına yönelik kendine özgü uygulamaları öğrenin
  4. Katılımcılarınızı motive eden ve onlara ilham veren, takip edilen bir egzersiz liderinin özelliklerini öğrenin
  5. Tercih ettiğiniz grup fitness metodunda uluslararası bir Master Trainer olmak için mesleki yetkinlik gösterin.

Eğitim İçeriği:

  • AFAA Group Fitness Instructor orjinal online self-study paketi
  • Türkçe eğitim manueli
  • Sınava hazırlık soruları
  • Videolar ve uygulamalar

Athletics and Fitness Association of America(AFAA) tarafından 35 yıldır tüm dünyada çok sayıda grup fitness eğitmenine verilmiş bu sertifika ile uluslararası bir meslek sahibi olun. 

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde çalışma olasılığı

Dünyanın en prestijli fitness sertifikasyonu olan National Academy of Sports Medicine'ın yetkili eğitim sağlayıcısıyız. NASM Personal Trainer ve Atletik Performans Koçluğu Sertifikaları ile dünyanın en seçkin eğitmenleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

circle-white
Çıkış Noktamız

Daha sağlıklı bir toplum ve yaşam boyu spor için, bilimi uygulamaya aktarabilen fitness profesyonelleri yetiştiriyoruz.

circle-white
Deneyimli Kadromuz

Bilimsel çalışmalarımızı ve performans gelişimi konusundaki deneyimlerimizi sizlere aktarmak için bir araya geldik.

circle-white
Kariyer Gelişimi Koçluğu

Fitness sektöründe mesleki hedeflerinize giden yolda kişiye özel eğitim ve deneyim ihtiyaçlarınıza göre bir planlama ile her adımda size destek oluyoruz.

circle-white
İşe Girme Desteği

Türkiye'nin önde gelen fitness tesisleri ile yaptığımız anlaşmalar ile fitness eğitmeni olarak işe girişlerinizde öncelikli olmanızı sağlıyoruz.

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde çalışma olasılığı

Dünya'da 100'ün üzerindeki ülkede tanınan, bugüne kadar 1.400.000 sertifika sağlamış olan NASM ailesine katılarak siz de kendi değerinizi gösterin!