NASM Optimum Performance Modeli Workshop

  • GENEL BİLGİ: Athletic House Academy, sertifikalı ikiNASMMasterTrainer’ı ve uzman eğitmen kadrosu ile NASM OPT Model konusunda eğitim vermek konusunda Türkiye’deki tek yetkili   Eğitim dili Türkçe’dir.

 

  • KİMLER KATILABİLİR:Kişiye özel antrenman programlamasında farklılık yaratmak ve NASM OPT Modeli ile tanışmak isteyen tüm Fitness Eğitmenleri, Antrenörler ve Personal Trainer’larAlanya Victory Fitness Club’da gerçekleşecek bu workshop’a katılabilirler.

 

  • EĞİTİM KAZANIMLARI: Optimum Performance Training Modeli,  birspor hekimi ve NASM’in yöneticisi olan Dr. Mike Clark’ın profesyonel takımlarla çalışırken geliştirmiş olduğu, bilimsel çalışmalarla da kanıtlanmış patentli bir antrenman tasarımlama metodolojisidir. Bu eğitim sonunda şu sorulara yanıt verebileceksiniz:

 

  • elit sporcudan sedanter bir bireye tüm ihtiyaçlara aynı anda nasıl cevap verebilirim?
  • fitness (fiziksel uygunluk) bileşenlerinin hepsini aynı program içerisinde nasıl hedef alabilirim?
  • postürü bozan kas dengesizlikleri olan bireylerde yaralanmayı önlemek için üyeyi nasıl çalıştırmalıyım. ?
  • üyenin programının sıkıcı ve tek düze olmasının ve gelişimde platoların önüne nasıl geçerim?

 

  • EĞİTMEN:Spor FizyolojistiDoç. Dr. Türker Bıyıklıtarafından eğitim canlı gerçekleşecektir. Kendisi  NASM Master Trainer’dır ve NASM’in Türkiye’deki tek yetkili hizmet sağlayıcısı olan Athletic House Academy’nin kurucu ve yöneticisidir. Ayrıca, ACSM Clinical Exercise Physiologist, NATA ATC Athletic Trainer, UKSCA Accredited Strength and Conditioning Coach, ISSA Master of Fitness Sciences ünvanlarına da  sahip uluslararası tanınırlığı olan bir profesyoneldir.  Doç. Dr. Türker Bıyıklı,  halenNişantaşı ÜniversitesiBESYO Egzersiz ve Spor Bilimi Bölüm Başkanlığı görevini sürdürmekte veher yıl düzenlenenInternational Congress of Athletic Performance and Health in Sports(ICAPHS) kongresinin başkanlığını gerçekleştirmektedir.

 

  • BELGE: Katılımcılar Athletic House Academy’den workshop katılım belgesi alacaklardır.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde çalışma olasılığı

Dünyanın en prestijli fitness sertifikasyonu olan National Academy of Sports Medicine'ın yetkili eğitim sağlayıcısıyız. NASM Personal Trainer ve Atletik Performans Koçluğu Sertifikaları ile dünyanın en seçkin eğitmenleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

circle-white
Çıkış Noktamız

Daha sağlıklı bir toplum ve yaşam boyu spor için, bilimi uygulamaya aktarabilen fitness profesyonelleri yetiştiriyoruz.

circle-white
Deneyimli Kadromuz

Bilimsel çalışmalarımızı ve performans gelişimi konusundaki deneyimlerimizi sizlere aktarmak için bir araya geldik.

circle-white
Kariyer Gelişimi Koçluğu

Fitness sektöründe mesleki hedeflerinize giden yolda kişiye özel eğitim ve deneyim ihtiyaçlarınıza göre bir planlama ile her adımda size destek oluyoruz.

circle-white
İşe Girme Desteği

Türkiye'nin önde gelen fitness tesisleri ile yaptığımız anlaşmalar ile fitness eğitmeni olarak işe girişlerinizde öncelikli olmanızı sağlıyoruz.

circle-white
Dünyanın birçok ülkesinde çalışma olasılığı

Dünya'da 100'ün üzerindeki ülkede tanınan, bugüne kadar 1.400.000 sertifika sağlamış olan NASM ailesine katılarak siz de kendi değerinizi gösterin!